Ceny dopravy

Ceník doručení zboží

Poštovní zásilka

Pouze u platby předem - převodem na bankovní účet. Doručení prostřednictvím České pošty. Posíláme jako zásilku na zadanou zasílací adresu nebo na výdejní místo Balíkovny (obvykle rychlejší doručení)
Nejpozději následující pracovní den po odeslání objednávky Vám bude e-mailem zaslána faktura k proplacení. Objednané zboží expedujeme, jakmile bude platba připsána na náš účet. Pokud chcete knihy poslat obratem, pošlete prosím potvrzení uskutečněného převodu. Platbu zadáváte až po obdržení faktury, která obsahuje veškeré potřebné údaje (číslo účtu, variabilní symbol, částku).


Dobírka

Doručení prostřednictvím České pošty. Zaslání na dobírku je možné pouze po telefonické domluvě (dohodě), cena bude dodatečně navýšena o skutečnou cenu dopravy podle ceníku České pošty (obvykle v rozmezí 95 Kč až 189 Kč)


Osobní odběr - Rezervace zboží

Rezervace knihy a její vyzvednutí přímo v sídle firmy - v Knihkupectví Petrkov v Havlíčkově Brodě, Havlíčkovo náměstí 180. Zboží rezervujeme 7 dní. Neúčtujeme žádný poplatek.Služba na vyžádání
Na vyžádání můžeme poslat objednané knihy i jako "Balík na poštu" nebo "Balík do ruky", zde ale účtujeme skutečnou cenu dopravy podle ceníku České pošty (obvykle v rozmezí 95 Kč až 189 Kč). V případě zájmu připište heslo "Balík na poštu" (nebo "Balík do ruky") a směrovací číslo vybrané pošty (seznam pošt) do poznámky k objednávce. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat