375 Kč

AUTOŠKOLA? POHODLNĚ! 2024/2025
[Schröter Zdeněk]

Nové aktualizované vydání této oblíbené učebnice přináší pečlivý výběr zejména té látky, která je nutná pro úspěšné složení všech částí závěrečné zkoušky.

Už více než 450 000 čtenářů si vybralo právě tuto učebnici pro její názornost, velké množství fotografií a obrázků, i pro její celkovou kreativitu. Komiksovým způsobem vedený výklad látky se cíleně vztahuje vždy ke konkrétnímu vozidlu, řidiči, dopravní značce apod. Pro ty, co spěchají je zde smajlík, který vám řekne to nejdůležitější z příslušného paragrafu svými slovy.

Publikace potěší také svou přehledností, která je dána barevným rozlišením jednotlivých témat. Vyhledání příslušné učební látky je snadné a rychlé.

Učebnice je prostřednictvím QR kódů doplněna množstvím elektronického interaktivního výkladu, včetně videa.

Součástí publikace je i ukázka tzv. ostrých testů, a dále i tabulky pro zápis správných odpovědí a vyhodnocovací šablony pro kontrolu úspěšnosti.

Učebnice je dodávána jako set obsahující tištěnou učebnici + interaktivní přílohy online. Jako jediná v ČR je aktualizována 2x ročně.

NOVÉ, AKTUALIZOVANÉ VYDÁNÍ 2024 - datum vydání srpen 2024Brožovaná, 368 plnobarevných stran, 165 x 240 mm.Tento titul můžete koupit také na našem menším e-shopu. Rychle, bez registrace, bez vyplňování vaší adresy (Balíkovna, Zásilkovna) a se širokou možností způsoby platby (včetně platební brány).

KOUPIT BEZ REGISTRACE


Připravovaná novinka. Předpokládané datum vydání 15/08/2024.


Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání