Ceny dopravy

Ceník doručení zboží

Poštovní zásilka

Pouze u platby předem - převodem na bankovní účet. Doručení prostřednictvím České pošty, posíláme jako zásilku až do domu - poštovné neúčtujeme.
Nejpozději následující pracovní den po odeslání objednávky Vám bude e-mailem zaslána faktura k proplacení. Objednané zboží expedujeme, jakmile bude platba připsána na náš účet. Pokud chcete knihy poslat obratem, pošlete prosím potvrzení uskutečněného převodu. Platbu zadáváte až po obdržení faktury, která obsahuje veškeré potřebné údaje (číslo účtu, variabilní symbol, částku).


Dobírka

Výše poštovného je vypočítána podle hodnoty Vaší objednávky. Doručení prostřednictvím České pošty.
  • objednávka do 500 Kč = poštovné 109 Kč
  • objednávka 500 - 1000 Kč = poštovné 85 Kč
  • objednávka 1000 - 1500 Kč = poštovné 70 Kč
  • objednávka 1500 - 2000 Kč = poštovné 60 Kč
  • objednávka nad 2000 Kč = poštovné 50 Kč


Osobní odběr - Rezervace zboží

Rezervace knihy a její vyzvednutí přímo v sídle firmy - v Knihkupectví Petrkov v Havlíčkově Brodě, Havlíčkovo náměstí 180. Zboží rezervujeme 10 dní. Neúčtujeme žádný poplatek.Služba na vyžádání
Na vyžádání můžeme poslat objednané knihy i jako "Balík na poštu" nebo "Balík do ruky", zde ale účtujeme příplatek 70 kč. V případě zájmu připište heslo "Balík na poštu" (nebo "Balík do ruky") a směrovací číslo vybrané pošty (seznam pošt) do poznámky k objednávce. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat