Ceny dopravy

Ceník doručení zboží

Poštovní zásilka

Pouze u platby předem - převodem na bankovní účet. Doručení prostřednictvím České pošty, posíláme jako zásilku až do domu - poštovné neúčtujeme.
Nejpozději následující pracovní den po odeslání objednávky Vám bude e-mailem zaslána faktura k proplacení. Objednané zboží expedujeme, jakmile bude platba připsána na náš účet. Pokud chcete knihy poslat obratem, pošlete prosím potvrzení uskutečněného převodu. Platbu zadáváte až po obdržení faktury, která obsahuje veškeré potřebné údaje (číslo účtu, variabilní symbol, částku).


Dobírka

Výše poštovného je vypočítána podle hodnoty Vaší objednávky. Doručení prostřednictvím České pošty.
  • objednávka do 500 Kč = poštovné 109 Kč
  • objednávka 500 - 1000 Kč = poštovné 85 Kč
  • objednávka 1000 - 1500 Kč = poštovné 70 Kč
  • objednávka 1500 - 2000 Kč = poštovné 60 Kč
  • objednávka nad 2000 Kč = poštovné 50 Kč


Osobní odběr - Rezervace zboží

Rezervace knihy a její vyzvednutí přímo v sídle firmy - v Knihkupectví Vysočina v Havlíčkově Brodě, Havlíčkovo náměstí 180. Zboží rezervujeme 10 dní. Neúčtujeme žádný poplatek.Služba na vyžádání
Na vyžádání můžeme poslat objednané knihy i jako "Balík na poštu" nebo "Balík do ruky", zde ale účtujeme příplatek 70 kč. V případě zájmu připište heslo "Balík na poštu" (nebo "Balík do ruky") a směrovací číslo vybrané pošty (seznam pošt) do poznámky k objednávce. Děkujeme za pochopení.
Práva a povinnosti prodejce

1. Prodejce má povinnost vyřídit objednávku a odeslat objednané zboží na adresu v této objednávce uvedenou do pěti pracovních dnů od přijetí objednávky; v případě platby předem na účet do pěti pracovních dnů od přijetí platby. Nebude-li možné zboží v tomto termínu expedovat, oznámí to prodejce zákazníkovi na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné či vzbuzují pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží. O tomto odmítnutí zašle informaci na e-mailovou adresu zákazníka.

2. Pokud kupující uplatní nárok na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy), prodejce vrátí částku zaplacenou zákazníkem za vrácené zboží do 30 pracovních dnů od doručení vráceného zboží na adresu prodejce. Prodejce nevrací částku za poštovné a balné.

3. Prodávající se zavazuje osobní údaje které mu poskytl nakupující, neposkytovat žádným třetím osobám. Na žádost zákazníka prodávající údaje vymaže z databáze zákazníků. Kromě údajů, které slouží k účetní a daňové evidenci, kterou prodávající ze zákona vede.

Práva a povinnosti nakupujícího

1. Nakupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zaslané zboží a zaplatit celkovou cenu za objednané zboží a případně další poplatky (poštovné, balné, dobírka) uvedené v závazné objednávce.

2. Nakupující uvede správně a pravdivě údaje potřebné k vyřízení objednávky.

3. Nakupující má právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží s vyjímkou audionahrávek a multimediálních CD-ROM, u kterých byl porušen obal.

4. Nakupujícímu tím vyvstává nárok na vrácení částky za toto zboží zaplacené. Částku za poštovné a balné prodejce nevrací.

5. Vrácené zboží nesmí být poškozené nebo jinak znehodnocené, v případě multimediálních a audio nosičů (CD, MC, CD-ROM) nesmí být porušen igelitový přebal.

Pokračovat