• DOPRAVA ZDARMA NA VŠE BEZ OMEZENÍ HODNOTY OBJEDNÁVKY

    Nakupujte stejně jako v kamenném knihkupectví. Držíme standartní doporučené ceny, ale neúčtujeme poštovné. Při koupi běžné knihy v ceně okolo 300 Kč tak většinou nabízíme NEJNIZŠÍ CENY NA ČESKÉM INTERNETU!

299 Kč 149 Kč

JSEM HOLKA / JSEM KLUK - SEXUÁLNÍ VÝCHOVA PRO NEJMENŠÍ
[Giommi Roberta]

Bohatě ilustrované povídání o tom, čím se liší kluci a holky, co je to láska a jak přicházejí na svět děti. Vhodné pro děti od 4 let. Publikace pomůže rodičům zodpovědět první dětské intimní dotazy. Společně s předškolačkou Kamilou a prvňáčkem Matějem se malí čtenáři dozvědí, jaký je rozdíl mezi přátelstvím a láskou, v čem se odlišuje mužské a ženské tělo a jak je to uvnitř něj zařízeno, co všechno se s námi během dospívání děje, kdy se pozná, že se do sebe dva lidé zamilují a co všechno předchází tomu, než na svět přivedou miminko. Kniha je rozdělena do dvou oddílů a téma je srozumitelnou a hravou formou pojato jak z dívčí, tak chlapecké perspektivy.

Jsem kluk: sexuální výchova pro nejmenší / Napsala Roberta Giommi, il. Chiara Gobbo ; [z ital. orig. přel. Veronika Matiášková]. - 1. vyd. - Praha : Mladá fronta, 2010. - [46], [48] s., tištěno zvratmo; 30 cm. - Orig.: Io sono un Bambino, Io sono una Bambina ISBN 978-80-204-2081-7. EAN 9788020420817
Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání
Informace o nakladateli
Mladá fronta
další knihy z tohoto nakladatelství
Sdílení
Sdílet e-mailem
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru