• DOPRAVA ZDARMA NA VŠE BEZ OMEZENÍ HODNOTY OBJEDNÁVKY

    Nakupujte stejně jako v kamenném knihkupectví. Držíme standartní doporučené ceny, ale neúčtujeme poštovné. Při koupi běžné knihy v ceně okolo 300 Kč tak většinou nabízíme NEJNIZŠÍ CENY NA ČESKÉM INTERNETU!

139 Kč 49 Kč

IVANKA LEPÍ NÁPLASTI
[Janouchová Kateřina]

Obrázková knížka o holčičce Ivance a bolístkách, které uzdravila spousta náplastí. Pro malé čtenáře od 3 let. Ivanka má na ručce bolístku. Říznutí, škrábnutí, pupínek, všechno vyřeší náplasti. Stačí je nalepit a poraněné místo hned přestane bolet. Ivanka si je lepí na prstíky, na nožky, na bříško, dokonce i na rty a do vlásků. A když onemocní panenka, méďa Brumík nebo jiné hračky, Ivanka ochotně ošetří i je. Krabička s náplastmi je sice prázdná, ale hlavně že jsou všichni zdraví. Hned zítra si Ivanka pro jistotu pořídí nové, co kdyby zase došlo k nehodě. Milé hravé ilustrace doplňuje krátký text určený nejmenším.

Ivanka lepí náplasti / [Text] Kateřina Janouchová ; [ze švéd. orig. přel. Daniela Krolupperová] ; [il.] Mervi Lindmanová. - 1. vyd. - Praha : Mladá fronta, 2010. - [32] s.; 22 cm. - Orig.: Ingrid har plaster ISBN 978-80-204-2178-4. EAN 9788020421784
Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání
Informace o nakladateli
Mladá fronta
další knihy z tohoto nakladatelství
Sdílení
Sdílet e-mailem
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru