• DOPRAVA ZDARMA NA VŠE BEZ OMEZENÍ HODNOTY OBJEDNÁVKY

    Nakupujte stejně jako v kamenném knihkupectví. Držíme standartní doporučené ceny, ale neúčtujeme poštovné. Při koupi běžné knihy v ceně okolo 300 Kč tak většinou nabízíme NEJNIZŠÍ CENY NA ČESKÉM INTERNETU!

139 Kč 49 Kč

IVANKA SE SAMA MYJE
[Janouchová Kateřina]

Obrázková knížka o holčičce Ivance a legraci v koupelně. Pro malé čtenáře od 3 let. Ivanka vypadá hůř než kominík. Je celá zmazaná, zaprášená a její malé nožičky zanechávají na podlaze úplné černé ťápoty. Všechno se ale dá snadno napravit, stačí skočit do vany s teplou vodou a dobrodružství začíná. Sprcha se proměnila ve vodopád, mýdlové bublinky se vznáší po celé koupelně, šampon ve vlasech báječně pění a Ivanka se cítí jako rybka ve vodě. Ještě vyčistit zoubky, ostříhat nehtíky a z malé špindíry je zase krásná voňavá holčička. Milé hravé ilustrace doplňuje krátký text určený nejmenším.

Ivanka se sama myje / [Text] Kateřina Janouchová ; [ze švéd. orig. přel. Daniela Krolupperová] ; [il.] Mervi Lindmanová. - 1. vyd. - Praha : Mladá fronta, 2010. - [32] s.; 22 cm. - Orig.: Ingrid vill bada ISBN 978-80-204-2176-0. EAN 9788020421760
Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání
Informace o nakladateli
Mladá fronta
další knihy z tohoto nakladatelství
Sdílení
Sdílet e-mailem
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru