• DOPRAVA ZDARMA NA VŠE BEZ OMEZENÍ HODNOTY OBJEDNÁVKY

    Nakupujte stejně jako v kamenném knihkupectví. Držíme standardní doporučené ceny, ale neúčtujeme poštovné. Při koupi běžné knihy v ceně okolo 300 Kč tak většinou nabízíme podobné ceny jako ostatní internetoví prodejci.

360 Kč

AUTOŠKOLA? POHODLNĚ! 2022 (UČEBNICE + CD-ROM)
[Schröter Zdeněk]

Nové aktualizované vydání této oblíbené učebnice přináší pečlivý výběr zejména té látky, která je nutná pro úspěšné složení všech částí závěrečné zkoušky.

Už více než 350 000 čtenářů si vybralo právě tuto učebnici pro její názornost, velké množství fotografií a obrázků, i pro její celkovou kreativitu. Komiksovým způsobem vedený výklad látky se cíleně vztahuje vždy ke konkrétnímu vozidlu, řidiči, dopravní značce, apod.
Publikace potěší také svou přehledností, která je dána barevným rozlišením jednotlivých témat. Vyhledání příslušné učební látky je snadné a rychlé.
Učebnice je prostřednictvím QR kódů doplněna množstvím elektronického interaktivního výkladu, včetně videa.
Součástí publikace jsou i tzv. ostré testy, a dále i tabulky pro zápis správných odpovědí a vyhodnocovací šablony pro kontrolu úspěšnosti.

Učebnice je dodávána jako set obsahující tištěnou učebnici + interaktivní materiál online + CD. Jako jediná v ČR je aktualizována 2x ročně. Celkem 352 plnobarevných stran.

Brožovaná, 352 stran, 165 x 240 mm. EAN 9788090823709

Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání