• DOPRAVA ZDARMA NA VŠE BEZ OMEZENÍ HODNOTY OBJEDNÁVKY

    Nakupujte stejně jako v kamenném knihkupectví. Držíme standardní doporučené ceny, ale neúčtujeme poštovné. Při koupi běžné knihy v ceně okolo 300 Kč tak většinou nabízíme podobné ceny jako ostatní internetoví prodejci.

299 Kč

ZÁPISKY Z MALÉHO OSTROVA
[Bryson Bill]

Poutavé a humorně napsané vyprávění o životě Američana ve staré dobré Anglii - z pera spisovatele a novináře, který se v mládí přestěhoval do Velké Británie a prožil zde následujících dvacet let. Vtipná knížka o putování napříč Británií čerpá ze zkušeností Američana žijícího v prostředí, které by mu vzhledem ke společnému jazyku mělo být blízké, ale do jehož zvláštností, zvyků a specifické kultury je pro cizince obtížné proniknout. Své zážitky z cest a svá setkání s osobitostí ostrovních obyvatel líčí Bryson s notnou dávkou téměř anglického humoru. Text, který pohlíží na Angličany s pobaveným odstupem, je zároveň dokladem autorova obdivu a sympatií k zemi, kam se rád vrací.

Zápisky z malého ostrova / Bill Bryson ; [z angl. orig. přel. Ivan Vávra] ; [il. Jakub Požár]. - 1. vyd. - V Praze : Plus, 2010. - 365 s.; 21 cm. - Orig.: Notes from a small island. - Vyd.: Albatros Media ISBN 978-80-259-0007-9 . EAN 9788025900079
Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání
Informace o nakladateli
Albatros plus
další knihy z tohoto nakladatelství
Sdílení
Sdílet e-mailem
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru