• DOPRAVA ZDARMA NA VŠE BEZ OMEZENÍ HODNOTY OBJEDNÁVKY

    Nakupujte stejně jako v kamenném knihkupectví. Držíme standartní doporučené ceny, ale neúčtujeme poštovné. Při koupi běžné knihy v ceně okolo 300 Kč tak většinou nabízíme NEJNIZŠÍ CENY NA ČESKÉM INTERNETU!

279 Kč

ARTEMIS FOWL A ATLANTSKÝ KOMPLEX
[Colfer Eoin]

Sedmá kniha fantasy série o geniálním zločinci Artemisi Fowlovi, kterého zákeřná nemoc proměnila v slušného hocha dobrých mravů. Pro čtenáře od 11 let. Geniální zločinec Artemis Fowl povolal na Island elitní skupinu skřítků, aby je seznámil se svým vynálezem, jak zachránit svět před globálním oteplováním, ale zdá se jiný, změnil se. Je hodný, slušný, je romantický... Tato choroba se nazývá atlantský komplex a souvisí s poruchou osobnosti. Ovšem v této podobě neumí bojovat s nepřátelskými roboty, kteří zaútočili na podzemní město Atlantis. Artemis, nebo Orion? Dokáže kapitánka Krátká získat zpět skutečného Artemise, jak jej známe z předchozích příběhů?

Artemis Fowl a atlantský komplex / Eoin Colfer ; [z anglického originálu přeložila Veronika Volhejnová]. - 1. vyd. - Praha : Albatros, 2011. - 308 s.; 20 cm. - Orig.: Artemis Fowl and the Atlantis complex. - Vyd.: Albatros Media ISBN 978-80-00-02725-8. EAN 9788000027258
Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání
Informace o nakladateli
Albatros
další knihy z tohoto nakladatelství
Sdílení
Sdílet e-mailem
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru