• DOPRAVA ZDARMA NA VŠE BEZ OMEZENÍ HODNOTY OBJEDNÁVKY

    Nakupujte stejně jako v kamenném knihkupectví. Držíme standartní doporučené ceny, ale neúčtujeme poštovné. Při koupi běžné knihy v ceně okolo 300 Kč tak většinou nabízíme NEJNIZŠÍ CENY NA ČESKÉM INTERNETU!

349 Kč

JAK ÚČINNĚ OSLOVIT MÉDIA
[Tomandl Jan]

Monografie radí, jak navázat a udržet oboustranně prospěšný vztah s médii. Monografie se zabývá rolí médií, jejich typy nebo jejich vlivem v současnosti. Vysvětluje pojmy public relations a mediální komunikace. Autor rovněž podává osvědčené rady, jak oslovit média a jakým chybám se vyhnout při komunikaci s nimi, jak zformulovat tiskové zprávy, jak správně vystupovat na tiskové konferenci, jak využít služeb komunikačních agentur nebo jak si počínat při krizové komunikaci. Příručka se také věnuje různé míře nároků kladených na člověka během komunikace s rozhlasem, televizí a tištěnými médii nebo shrnuje zásady media relations uplatňované v různých oborech (kultura, státní správa, podnikání atd.). V textu najdeme i různé příklady z praxe a názory pracovníků v oboru media relations. Obrázky, přílohy.

Jak účinně oslovit média: media relations v podnikání, správě, kultuře i neziskovém sektoru / Jan Tomandl. - Vyd. 1. - Praha : Computer Press, 2011. - 296 s.: fot., obr., tabulky; 23 cm ISBN 978-80-251-3457-3. EAN 9788025134573
Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání
Informace o nakladateli
CPress
další knihy z tohoto nakladatelství
Sdílení
Sdílet e-mailem
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru