• DOPRAVA ZDARMA NA VŠE BEZ OMEZENÍ HODNOTY OBJEDNÁVKY

    Nakupujte stejně jako v kamenném knihkupectví. Držíme standartní doporučené ceny, ale neúčtujeme poštovné. Při koupi běžné knihy v ceně okolo 300 Kč tak většinou nabízíme NEJNIZŠÍ CENY NA ČESKÉM INTERNETU!

339 Kč

AUTORSKÁ PRÁVA A PRÁVA SOUVISEJÍCÍ V DAŇOVÝCH SOUVISLOSTECH
[Koukal Pavel,Neckář Jan]

Komentář knihy Autorská práva v daňových souvislostech se zabývá ochranou autorských děl a souvisejících předmětů ochrany (umělecké výkony, zvukové a zvukově obrazové záznamy, televizní a rozhlasové vysílání, databáze), a to se zaměřením na zdaňování příjmů, které vznikají při využívání duševního vlastnictví. Obsah knihy V první části publikace jsou na praktických příkladech rozebírány základní pojmy autorského práva a práv s autorským právem souvisejících. Současně jsou postupně definovány příjmy, které souvisí s využíváním příslušných práv duševního vlastnictví. Navazující část je pak věnována daňovým aspektům těchto příjmů, problematice pojistného na sociální a na zdravotní pojištění. Zajištěna aktuálnost Publikace platí i pro rok 2012, aktualizace k 1. 11. 2011 je ke stažení na www.anag.cz.

Autorská práva a práva související v daňových souvislostech / Pavel Koukal, Jan Neckář. -- 1. vyd.. -- Olomouc : ANAG, 2011. -- 247 s. ; 21 cm. -- (Právo) ISBN 978-80-7263-687-7 (brož.) Přehled souvisejících právních předpisů. -- Obsahuje bibliografii a bibliografické odkazy Obsahuje též: Zákon č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů. EAN 9788072636877
Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání
Informace o nakladateli
Anag
další knihy z tohoto nakladatelství
Sdílení
Sdílet e-mailem
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru