• DOPRAVA ZDARMA NA VŠE BEZ OMEZENÍ HODNOTY OBJEDNÁVKY

    Nakupujte stejně jako v kamenném knihkupectví. Držíme standartní doporučené ceny, ale neúčtujeme poštovné. Při koupi běžné knihy v ceně okolo 300 Kč tak většinou nabízíme NEJNIZŠÍ CENY NA ČESKÉM INTERNETU!

399 Kč

1309 OTÁZEK BOZP+KONTROLNÍ TESTY
[Šenk Zdeněk]

1309 testových otázek BOZP je přehlednou příručkou, v níž autor čtenářům předkládá podrobné otázky týkající se bezpečnosti a ochrany zdraví při práci spolu s dvěma variantami odpovědí u každé z nich. Uživatel této příručky si tak může otestovat vlastní znalosti z BOZP a správnost odpovědí si může sám ihned ověřit v klíči, který u každé správné odpovědi uvádí také přesný odkaz na zákonné ustanovení, jež danou otázku řeší. Ve druhé části publikace je uvedeno 10 vzorových písemných testů pro ověření znalostí. V závěru knihy je podrobně popsána problematika odborně způsobilé osoby v prevenci rizik včetně příkladu smlouvy mezi zaměstnavatelem a OZO BOZP. Cílem této prakticky zaměřené publikace je pomoci případným zájemcům v přípravě na zkoušku z odborné způsobilosti či při koncipování školení zaměstnanců, ale také při efektivním zajišťování prevence rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Kniha je platná i pro rok 2012, aktualizace k 1. 1. 2012 je ke stažení na www.anag.cz.

1309 testových otázek BOZP : jedinečný zdroj informací pro OZO BOZP / Zdeněk Šenk. 1. vyd. Olomouc : ANAG, 2011. 415 s. : formuláře , 25 cm. (Práce, mzdy, pojištění). ISBN 978-80-7263-647-1 (brož.). EAN 9788072636471
Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání
Informace o nakladateli
Anag
další knihy z tohoto nakladatelství
Sdílení
Sdílet e-mailem
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru