• DOPRAVA ZDARMA NA VŠE BEZ OMEZENÍ HODNOTY OBJEDNÁVKY

    Nakupujte stejně jako v kamenném knihkupectví. Držíme standartní doporučené ceny, ale neúčtujeme poštovné. Při koupi běžné knihy v ceně okolo 300 Kč tak většinou nabízíme NEJNIZŠÍ CENY NA ČESKÉM INTERNETU!

240 Kč

JAK PEČOVAT O ZDRAVÍ DÍTĚTE... NAVZDORY VAŠEMU LÉK
[Mendelsohn Robert]

Kniha pro rodiče, která překvapí kritickými názory na současnou pediatrii. Velmi zajímavá knížka zkušeného amerického pediatra je určena především rodičům. Autor (ač sám lékař) varuje rozumně před současnou moderní medicínou a jejími vyšetřovacími a terapeutickými rituály, které jsou mnohdy zbytečné, samoúčelné a zbytečně děti zatěžují, apeluje na zdravý rozum rodičů, kteří své dítě znají nejlépe, a připomíná i "babské" osvědčené rady a recepty. V knize je velké množství informací, jak si poradit s běžnými dětskými nemocemi a zdravotními problémy doma a jak poznat, kdy je třeba vyhledat pomoc lékaře.

Jak pečovat o zdraví dítěte... navzdory vašemu lékaři / Robert S. Mendelsohn ; [z angl. orig. přel. Vendula Bohuslavová]. - Vyd. 1. - Praha : Malvern, 2010. - 205 s.; 21 cm. - Orig.: How to raise a healthy child in spite of your doctor ISBN 978-80-86702-68-1. EAN 9788086702681

Zákazníci k tomuto zboží vetšinou koupili také toto
MÝM MARODŮM-JAK VYROBIT PACIENTA
MÝM MARODŮM-JAK VYROBIT PACIENTA
RODINNÉ KONSTELACE-IMPERATIVY LÁSKY
RODINNÉ KONSTELACE-IMPERATIVY LÁSKY
Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání
Informace o nakladateli
Malvern
další knihy z tohoto nakladatelství
Sdílení
Sdílet e-mailem
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru