• DOPRAVA ZDARMA NA VŠE BEZ OMEZENÍ HODNOTY OBJEDNÁVKY

    Nakupujte stejně jako v kamenném knihkupectví. Držíme standartní doporučené ceny, ale neúčtujeme poštovné. Při koupi běžné knihy v ceně okolo 300 Kč tak většinou nabízíme NEJNIZŠÍ CENY NA ČESKÉM INTERNETU!

298 Kč

AKTIVNÍ POROD -STRUČNÝ PRŮVODCE PŘIROZENÝM PORODEM
[Balaskasová Janet]

Knížka, jejíž autorkou je zakladatelka Hnutí za aktivní porod a matka čtyř dětí, může být jedním z vašich průvodců přípravou k porodu. Poradí vám, jak se na tento důležitý úkon připravovat během těhotenství, jak se spojit se svým nejniternějším já, jak objevit vnitřní sílu, která vám pomůže překonat těžké chvilky porodního procesu. Poradí vám, jak najít potřebný vnitřní klid a sebedůvěru, jak navázat pevný kontakt s miminkem před jeho narozením a jak tento kontakt upevnit po něm.

Aktivní porod : struční průvodce přirozeným porodem / Janet Balaskasová ; předmluva Sheila Kitzingerová ; úvod Michel Odent ; [z anglického originálu ... přeložila Klára Meissnerová]. -- Vyd. 1. -- Praha : Argo, 2010. -- 223 s. : il ; 21 cm. -- Další variantní název: Struční průvodce přirozeným porodem. -- Název originálu: New active birth. -- Terminologický slovník. -- Obsahuje bibliografie a bibliografické odkazy. EAN 9788025701782

Zákazníci k tomuto zboží vetšinou koupili také toto
JÓGA V TĚHOTENSTVÍ A PŘÍPRAVA NA POROD
JÓGA V TĚHOTENSTVÍ A PŘÍPRAVA NA POROD
Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání
Informace o nakladateli
Argo
další knihy z tohoto nakladatelství
Sdílení
Sdílet e-mailem
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru