• DOPRAVA ZDARMA NA VŠE BEZ OMEZENÍ HODNOTY OBJEDNÁVKY

    Nakupujte stejně jako v kamenném knihkupectví. Držíme standartní doporučené ceny, ale neúčtujeme poštovné. Při koupi běžné knihy v ceně okolo 300 Kč tak většinou nabízíme NEJNIZŠÍ CENY NA ČESKÉM INTERNETU!

298 Kč

BEZ PLENKY
[Bauerová Ingrid]

Kniha bez plenky odkrývá u nás téměř neznámou metodu přirozené komunikace s miminkem týkající se vyměšování. Nabízí laskavou výchovnou filosofii, která vám ukáže, jak: prohloubit vztah se svým dítětem a odkrýt dosud neznámé komunikační modely a jak se chovat ekologicky a zároveň ušetřit spoustu peněz. Tato metoda tvoří součást tzv. přirozeného nebo kontaktního rodičovství. Nejedná se o žádnou novinku, ale o praktiku starou jako lidstvo samo, jež se opírá o fakt, že miminko si již od narození uvědomuje vyměšovací potřeby a dává to najevo. Rodiče tyto signály rozpoznají na základě určitých projevů dítěte a umožní mu přirozeně a hygienicky potřebu vykonat. Tato kniha je zásadním a užitečným průvodcem na přirozené cestě rodičovství. Matku a dítě nepochybně sbližuje, učí je lépe si rozumět a posiluje instinkty, které v sobě máme.

Bez plenky : laskavá moudrost přirozené hygieny nemluvňat / Ingrid Bauerová ; [z anglického originálu ... přeložila Kristina Martinková]. -- Vyd. 1. -- Praha : DharmaGaia, 2009. -- 265 s. : il. ; 20 cm. -- (Šťastné dítě). -- Název originálu: Diaper free, The gentle wisdom of natural infant hygiene. -- Obsahuje bibliografické odkazy. EAN 9788086685939

Zákazníci k tomuto zboží vetšinou koupili také toto
VYCHOVÁVÁME DĚTI A ROSTEME S NIMI
VYCHOVÁVÁME DĚTI A ROSTEME S NIMI
Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání
Informace o nakladateli
DharmaGaia
další knihy z tohoto nakladatelství
Sdílení
Sdílet e-mailem
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru