• DOPRAVA ZDARMA NA VŠE BEZ OMEZENÍ HODNOTY OBJEDNÁVKY

    Nakupujte stejně jako v kamenném knihkupectví. Držíme standartní doporučené ceny, ale neúčtujeme poštovné. Při koupi běžné knihy v ceně okolo 300 Kč tak většinou nabízíme NEJNIZŠÍ CENY NA ČESKÉM INTERNETU!

289 Kč

HRA VE VÝVOJI DĚTÍ V PRVNÍM ROCE ŽIVOTA
[Sobotková D.,Dittrichová J.]

Příručka pro rodiče zdůrazňuje nutnost hry pro dítě od jeho narození a uvádí vhodné podněty i činnosti pro jednotlivé fáze vývoje. Hra je nejvýznamnější činností v raném dětství, přináší dítěti radost a uspokojení, poznávání okolí a při hře s dospělými rozvoj vztahů k druhým lidem. Nezastupitelná je role rodičů jako zprostředkovatelů k porozumění vnějšího světa. Text provádí čtenáře vývojem dítěte měsíc po měsíci, popisuje příslušný pohybový, sociální i citový vývoj a představuje přiměřené hry stimulující postupně všechny smysly. Nechybí kapitola zabývající se hrou dětí s vývojovými problémy nebo dětmi, které si nehrají. Autorky zdůrazňují nutnost ohledu na individuální zvláštnosti každého dítěte, rodiče musí k získaným poznatkům přistupovat tvůrčím způsobem a akceptovat jedinečnost svého dítěte.

Hra ve vývoji dětí v prvním roce života: význam hry v raném věku, úloha rodičů ve hře dítěte, vývoj hry od narození do 12 měsíců, individuální rozdíly u dětí, hra s tátou, proč si některé děti nehrají? / Daniela Sobotková, Jaroslava Dittrichová ; [fot. Aleš Sobotka ...a kol.]. - Vyd. 1. - Praha : Grada Publishing, 2006. - 203 s.; 21 cm. - (Pro rodiče) ISBN 80-247-1137-0 . EAN 9788024711379
Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání
Informace o nakladateli
Grada
další knihy z tohoto nakladatelství
Sdílení
Sdílet e-mailem
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru