• DOPRAVA ZDARMA NA VŠE BEZ OMEZENÍ HODNOTY OBJEDNÁVKY

    Nakupujte stejně jako v kamenném knihkupectví. Držíme standartní doporučené ceny, ale neúčtujeme poštovné. Při koupi běžné knihy v ceně okolo 300 Kč tak většinou nabízíme NEJNIZŠÍ CENY NA ČESKÉM INTERNETU!

219 Kč

333 NÁPADŮ PRO ŽIVOT S BATOLETEM
[Warner Penny]

Osvědčené rady a rodičovské postřehy pro všechny, kteří pečují o děti ve věku od jednoho roku do tří let. Starat se o malé batole je velice krásné a zajímavé, ale také dosti náročné. Z miminka se v období od jednoho roku do tří let stává zvídavá osůbka, která se učí poznávat okolní svět i sebe sama, osvojuje si spoustu nových dovedností a neuvěřitelně rychle se vyvíjí. Jak co nejlépe zvládnout toto období, jak dítě mnohému naučit a podpořit jeho všestranný rozvoj, ale také jak je zabavit, jak zvládnout nelehké situace typu cestování, stolování, chození na nočník apod., to je možné se dočíst v této rodičovské příručce. Odborné rady jsou zde proloženy postřehy, nápady a konkrétními zkušenostmi rodičů.

333 nápadů pro život s batoletem: osvědčené tipy a rady pro rodiče dětí ve věku od 1 do 3 let / Penny Warner [z angl. orig. přel. Michaela Šárová]. Vyd. 2. Praha : Portál, 2009. 356 s.: il., 15 cm. (Rádci pro rodiče a vychovatele). Orig.: 365 toddler tips. ISBN 978-80-7367-635-3. EAN 9788073676353
Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání
Informace o nakladateli
Portál
další knihy z tohoto nakladatelství
Sdílení
Sdílet e-mailem
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru