• DOPRAVA ZDARMA NA VŠE BEZ OMEZENÍ HODNOTY OBJEDNÁVKY

    Nakupujte stejně jako v kamenném knihkupectví. Držíme standartní doporučené ceny, ale neúčtujeme poštovné. Při koupi běžné knihy v ceně okolo 300 Kč tak většinou nabízíme NEJNIZŠÍ CENY NA ČESKÉM INTERNETU!

195 Kč

JAK SE DOMLUVIT S KOJENCEM A BATOLETEM
[Vasilovčík Šustová Terezie]

Příručka pro rodiče učí rozvíjet přirozenou komunikaci malých dětí gesty a znaky. Autorka, speciální pedagožka a tlumočnice znakového jazyka, využila svých odborných znalostí ke komunikaci se svou malou dcerou. Cílem užití gest a znaků s batoletem bylo domluvit se do doby než samo začne používat skutečnou řeč, nikoliv zavést další jazykový systém. Text klade velký důraz nejen na odborné informace, ale zejména na praktické zkušenosti využití ověřeného komunikačního systému gesty a znaky v každodenním životě s dítětem raného věku. Součástí publikace je i slovník základních znaků.

Jak se domluvit s kojencem a batoletem: komunikujeme přirozenými znaky a gesty / Terezie Vasilovčík Šustová. - Vyd. 1. - Praha : Grada Publishing, 2008. - 137 s.: fot., obr.; 21 cm. - (Pro rodiče) ISBN 978-80-247-2336-5. EAN 9788024723365

Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání
Informace o nakladateli
Grada
další knihy z tohoto nakladatelství
Sdílení
Sdílet e-mailem
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru