• DOPRAVA ZDARMA NA VŠE BEZ OMEZENÍ HODNOTY OBJEDNÁVKY

    Nakupujte stejně jako v kamenném knihkupectví. Držíme standartní doporučené ceny, ale neúčtujeme poštovné. Při koupi běžné knihy v ceně okolo 300 Kč tak většinou nabízíme NEJNIZŠÍ CENY NA ČESKÉM INTERNETU!

280 Kč

ABY POROD NEBOLEL
[Groverová-Suchá Lucie, Suchý Radek]

Jde především o osobní příběh, na jehož počátku si autorka jako budoucí matka klade otázku: "Proč by měl porod bolet?" Nevšední otázka, za kterou následuje nevšední příběh ženy, maminky, matky. Publikace upozorňuje například na možnost psychosomatických vlivů při těhotenských, porodních a poporodních potížích či komplikacích, vliv předchozích generací na současné těhotenství, porod, kojení. Zmiňuje téma přirozené antikoncepce a nabízí etymologický výklad. V neposlední řadě připomíná, že těhotenství a porod není nemoc, ale přirozený fyziologický proces.

Aby porod nebolel : těhotenství a porod jako příležitost k práci na sobě / Lucie a Radek Groverovi-Suchý. -- Davle : Kernberg, 2011. -- 192 s., [32] s. obr. příl. : il. (některé barev.), portréty ; 25 cm. -- (Kořeny). -- Obsahuje bibliografii. EAN 9788087168172
Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání
Informace o nakladateli
Kernberg Publishing
další knihy z tohoto nakladatelství
Sdílení
Sdílet e-mailem
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru