• DOPRAVA ZDARMA NA VŠE BEZ OMEZENÍ HODNOTY OBJEDNÁVKY

    Nakupujte stejně jako v kamenném knihkupectví. Držíme standartní doporučené ceny, ale neúčtujeme poštovné. Při koupi běžné knihy v ceně okolo 300 Kč tak většinou nabízíme NEJNIZŠÍ CENY NA ČESKÉM INTERNETU!

299 Kč

2012:TAJEMSTVÍ KŘIŠŤÁLOVÉ LEBKY
[Morton Chris,Thomas]

Dobrodružný thriller o dávném proroctví, možném spasiteli a proslulém tajemném artefaktu se odehrává v New Yorku a v nitru deštného pralesa Guatemaly. Staří Mayové předpověděli konec světa. Stanovili dokonce přesné datum. V proroctví se ale hovoří také o zvěstovateli, který se pokusí lidstvo zachránit. Otázkou ovšem zůstává, jestli lidé toto varování vyslyší dříve, než bude pozdě. Archeoložka Laura Shepherdová nalezla svého kolegu mrtvého. I ve smrti pevně svíral záhadnou křišťálovou lebku, která je opředena řadou tajemství. Setkání s majitelkou onoho záhadného předmětu rozmetá celý její dosavadní svět na kousky. Podle mínění staré výstřední dámy je totiž lebka branou do světa mrtvých. Lauřin manžel je pragmatický vědec a podobnému vysvětlení nevěří, ale když laserový text na lebce odhalí záhadný číselný kód, začne váhat i on.

2012: tajemství křišťálové lebky / Chris Morton, Ceri Louise Thomas [z angl. orig. přel. Karin Rigerová]. Vyd. 1. Ostrava : Domino, 2010. 454 s., 21 cm. Orig.: 2012: the secret of the crystal skull. ISBN 978-80-7303-549-5. EAN 9788073035495
Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání
Informace o nakladateli
Domino
další knihy z tohoto nakladatelství
Sdílení
Sdílet e-mailem
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru