• DOPRAVA ZDARMA NA VŠE BEZ OMEZENÍ HODNOTY OBJEDNÁVKY

    Nakupujte stejně jako v kamenném knihkupectví. Držíme standardní doporučené ceny, ale neúčtujeme poštovné. Při koupi běžné knihy v ceně okolo 300 Kč tak většinou nabízíme podobné ceny jako ostatní internetoví prodejci.

299 Kč

61 HODIN
[Child Lee]

Román z řady kriminálních thrillerů s Jackem Reacherem, který tentokrát pomáhá policii malého města ochránit svědka a vypořádat se s organizací překupníků drog. Do městečka v pustině přichází cizinec podezřelé minulosti, který po počáteční nedůvěře pomůže místnímu šerifovi s bandou desperátů, jež řídí zlosyn mexického původu. Toto klasické westernové schéma použil autor ve čtrnácté knize dobrodružství bývalého vojenského policisty Jacka Reachera. On je tím cizincem, který se v městečku jménem Bolton octne po nehodě autobusu a místní policie, když se přesvědčí o jeho schopnostech, vděčně přijme jeho pomoc. Poblíž města, v opuštěné armádní budově neznámého určení, se usadila tlupa motorkářů, právě se objevila první mrtvola a hrozí nezvladatelný konflikt. Motorkáři jsou ovšem jen nástrojem ve velké drogové transakci, a tak tu půjde o víc. Jack pomáhá ochránit klíčového svědka, odhalí vraha a nakonec stojí sám proti drogovému bossovi, zmíněnému Mexičanovi. Během celé knihy autor odpočítává titulních 61 hodin - do čeho, to se čtenář musí nechat překvapit. Reacherovi se tentokrát zdaleka nepodaří vše podle představ.

61 hodin / Lee Child [z anglického originálu] přeložila Iva Harrisová. 1. vyd. v českém jazyce. Praha : BB art, 2011. 343 s., 24 cm. Orig.: 61 hours. ISBN 978-80-7381-850-0 . EAN 9788073818500
Žánry
Rychlé hledání
 
Napište klíčová slova pro knihu kterou hledáte.
Pokročilé hledání
Informace o nakladateli
BB art
další knihy z tohoto nakladatelství
Sdílení
Sdílet e-mailem
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru